zPůjčka.cz
Crediton Ferratum Provident Home Credit Profi Credit Citibank VitaCredit Hypoteční Banka

Půjčka VATA online

Výše půjčky: 100 Kč - 4 999 Kč, doba splácení: 1 - 35 dnů

O půjčce VATA online

Český online portál pro poskytování půjček Vata pomáhá vyřešit problém s nečekanými finančními výdaji či krátkodobými finančními potížemi. Úvěry jsou až do výše 4999 Kč (nově zaregistrovanému klientu je půjčeno maximálně 2 500 Kč, při druhé půjčce až 3 500 Kč a při třetí již 4 999 Kč), pro stálé a ověřené klienty je maximální výše půjčky až 8000 Kč. Žádost o půjčku je vyřízena během patnácti minut. Registrační poplatek činí pouze 1 Kč, posléze vás společnost kontaktuje pro ověření údajů a žádost potvrdí e-mailem. Osoba, která si u společnosti Vata online půjčuje, musí mít příjem minimálně ve výši 10 000 Kč čistého měsíčně a nesmí mít dluhy po splatnosti. Poplatek za půjčku se pohybuje podle výše půjčené částky od 125 do 975 Kč, maximální doba splatnosti je 35 dnů - datum splatnosti si sami určujete a lze ji opakovaně prodloužit až o 30 dnů za poplatek 0,1% dlužné částky denně.


Výhody půjčky VATA online

  • Bezkonkurenční rychlost služby - podaná žádost je vždy vyřízena do 15 minut
  • Prodloužení splatnosti - možnost prodloužit splatnost půjčky až o 30 dní
  • Předčasné splacení - VATAonline přeplatek vrátí zpět
  • Dostupnost služby - vše probíhá online
  • Žádné skryté poplatky - předem přesně víte, kolik za půjčku zaplatíte

Žádost o půjčku VATA online

Zabere Vám to 1 minutu.


Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 2 000 Kč - doba trvání úvěru 10 dní - jednorázový poplatek za zpracování úvěru 300 Kč - poplatek za vedení úvěrového účtu 0 Kč/měsíc - celková splátka splatná spotřebitelem 2 300 Kč.

Jak získat půjčku VATA online?

  • Vyplníte žádost o půjčku
  • Vyřízení žádosti do 15 minut
  • Peníze máte na svém účtu

Podmínky získání půjčky

Půjčku může získat pouze občan České republiky starší 18 let s měsíčním příjmem alespoň 10 000 Kč. Žadatel o půjčku nesmí být evidován v registru dlužníků a musí disponovat vlastním bankovním účtem.

Splňuji Nesplňuji, chci podobnou půjčku


Spokojení klienti

“U společnosti VATA online jsem jsem si půjčíl už po několkáté. Líbí se mi rychlost poskytnutí půjčky a možnost splatit půjčku dříve.” (zažádat o půjčku)

Zdeněk A.Zdeněk A. - Zlín


“Souhrou několika náhod jsem se dostala do situalce, kdy jsem potřebovala na několik dnů půjčit 2 200 Kč. Byla jsem překvapena rychlostí půjčky.” (zažádat o půjčku)

Eliška Z.Eliška Z. - BřeclavPůjčky od jiných poskytovatelů