zPůjčka.cz
Crediton Ferratum Provident Home Credit Profi Credit Citibank VitaCredit Hypoteční Banka

Půjčka Provident

Výše půjčky: 4 000 Kč - 80 000 Kč, doba splácení: 6 - 12 měsíců

O půjčce Provident

Společnost Provident je již nejen mezi českými klienty známá jako jeden z nejspolehlivějších poskytovatelů rychlopůjček. V České republice působí britská firma již od roku 1997 a s jejími službami jsou spokojeni zákazníci po celém světě. Provident vám půjčí od 4000 až do 80 000 Kč, samotný průběh půjčky je velmi flexibilní a přizpůsobí se vaším aktuálním podmínkám. Doba splácení se pohybuje v řádu týdnů od 45 do 60. Žádost vyplníte na internetu pomocí online formuláře a následně s vámi obchodní zástupce probere podrobnosti. Na něj se můžete obrátit i v případě problémů se splácením. Zápis v registru dlužníků navíc není důvodem k zamítnutí vaší žádosti, k získání půjčky rovněž není zapotřebí ručitel ani nemusíte dát do zástavy majetek.


Výhody půjčky Provident

  • Rychlost půjčky - peníze na do 24 hodin od podepsání smlouvy
  • Půjčka bez ručitele - žádného ručitele potřebovat nebudete
  • Půjčka bez zástavy - není nutné dát do zástavy majetek
  • Bezúčelová půjčka - není nutné uvádět účel půjčky
  • Peníze na ruku - nemusíte vlastnit bankovní účet

Žádost o půjčku Provident

Zabere Vám to 1 minutu.


Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 50 000 Kč - doba trvání úvěru 60 týdnů - výše měsíční splátky 6 120 Kč - poplatek za zpracování úvěru 9 500 Kč - poplatek za vedení úvěrového účtu 0 Kč/měsíc - celková splátka splatná spotřebitelem 91 800 Kč. RPSN 63,91 %.

Jak získat půjčku Provident?

  • Vyplníte žádost o půjčku
  • Vyřízení žádosti do 24 hodin
  • Peníze máte na svém účtu

Podmínky získání půjčky

Půjčku je možné poskytnout osobám starším 18 let strvalým bydlištěm v České republice. Žadatel musí vykazovat pravidelný zdroj příjmů.

Splňuji Nesplňuji, chci podobnou půjčku


Spokojení klienti

“Od Providentu jsem si půjčoval menší částky již několirát. Jednání bylo vždy seriózní a rychlé. Vše jsem zařídil online z pohodlí domova.” (zažádat o půjčku)

Milan S.Milan S. - Přerov


“Nutně jsem si kvůli práci potřebovala pořídit auto. Kontaktovala jsem Provident a další den jsem měla hotovost v ruce.” (zažádat o půjčku)

Petra Ch.Petra Ch. - SvitavyPůjčky od jiných poskytovatelů