zPůjčka.cz
Crediton Ferratum Provident Home Credit Profi Credit Citibank VitaCredit Hypoteční Banka

Půjčka Home Credit

Výše půjčky: 10 000 Kč - 150 000 Kč, doba splácení: 12 - 84 měsíců

O půjčce Home Credit

Společnost Home Credit je s několikaletou praxí již stálicí na světové ekonomické scéně. Nabízí širokou škálu úvěrových produktů: nákupy na splátky u obchodních partnerů, úvěry na auta, hotovostní půjčky, kreditní karty a revolvingové půjčky. Každoročně navíc podporuje vybrané charitativní projekty. Ve svém portfoliu nabízí zákazníkům možnost získání klientské karty, se kterou máte možnost nakupovat bez hotovosti nebo využít slevových nabídek. Umožňuje sloučit všechny vaše půjčky až do výše 300 000 Kč, takže neplatíte další úroky poplatky za vedení jiných půjček. U Homecreditu je zdarma zřízení půjčky i předčasné splacení. Splátku lze odložit i čtyřikrát (za každý rok trvání půjčky, za poplatek), společnost půjčuje od 10 000 do 150 000 Kč a to bez ručitele. Nabízí také pojištění výdajů v balíčcích dle vašich potřeb.


Výhody půjčky Home Credit

  • Bezúčelová půjčka - není nutné uvádět účel půjčky
  • Půjčka bez ručitele - žádného ručitele potřebovat nebudete
  • Předčasné splacení - možnost předčasného splacení půjčky zdarma
  • Zrušení půjčky - možnost zrušení půjčky do jednoho měsíce od zřízení

Žádost o půjčku Home Credit

Zabere Vám to 1 minutu.


Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 50 000 Kč - doba trvání úvěru 7 let - úroková sazba 13,7 % p.a. - výše měsíční splátky 999 Kč - jednorázový poplatek za zpracování úvěru 0 Kč - poplatek za vedení úvěrového účtu 69 Kč/měsíc - celková splátka splatná spotřebitelem 83 916 Kč. RPSN 17,6 %.

Jak získat půjčku Home Credit?

  • Vyplníte žádost o půjčku
  • Vyřízení žádosti do 24 hodin
  • Peníze máte na svém účtu

Podmínky získání půjčky

Půjčka je určena osobám starším 18 let kteří vykazují pravidelný příjem.

Splňuji Nesplňuji, chci podobnou půjčku


Spokojení klienti

“Potřebovala jsem peníze na rekonstrukci své kavárny. Sešla jsem se s obchodním zástupcem a v klidu jsme všechno probrali.” (zažádat o půjčku)

Lenka P.Lenka P. - Kladno


“Na autě mi odešla spojka ve chvíli, kdy jsem ho nejvíc potřeboval. Nemohl jsem zůstat bez auta, tak jsem si půjčil u Home Credit. Vše proběhlo rychle a bez problému.” (zažádat o půjčku)

Filip T.Filip T. - PrahaPůjčky od jiných poskytovatelů