zPůjčka.cz
Crediton Ferratum Provident Home Credit Profi Credit Citibank VitaCredit Hypoteční Banka

Půjčka Citibank

Výše půjčky: 30 000 Kč - 600 000 Kč, doba splácení: 2 - 6 let

O půjčce Citibank

Společnost Citibank nabízí celou škálu bankovních produktů – kromě tradičních půjček (CitiPůjčka) to jsou kreditní karty, pojištění ke kreditním a debetním kartám a možnosti zřízení spořících účtů a termínovaných vkladů. Citibank umožňuje i telefonické bankovnictví. Svou historii píše tato úspěšná společnost už více než 200 let, působí ve více než stovce zemí světa a pomáhá stovkám milionů klientů po celém světě. V ČR působí od roku 1991. Vyřídit své potřeby u společnosti Citibank lze v 6 pobočkách po celé republice a vyzvednout peníze můžete v 1440 bankomatech. Půjčit si u Citibank lze jednoduše online nebo v kamenné prodejně a to částku od 30 000 do 600 000 Kč (půjčku je možné získat bez ručitele). Nejnižší úroková sazba je 15,99% a klesá s rostoucí půjčenou částkou. Poplatek za vyřízení je 600 Kč. Vaše žádost bude schválena do 3 dnů.


Výhody půjčky Citibank

  • Rychlé poskytnutí půjčky - hotovost lze získat již do 3 dnů
  • Půjčka bez ručitele - žádného ručitele potřebovat nebudete
  • Půjčka bez dokládání příjmů - u půjček do do 100 000 Kč
  • Konsolidace dluhů - úvěr lze použít na konsolidaci dluhů

Žádost o půjčku Citibank

Zabere Vám to 1 minutu.


Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 100 000 Kč - doba trvání úvěru 5 let - úroková sazba 12,99 % p.a. - výše měsíční splátky 2 347 Kč - jednorázový poplatek za zpracování úvěru 1 000 Kč - poplatek za vedení úvěrového účtu 49 Kč/měsíc - celková splátka splatná spotřebitelem 140 820 Kč. RPSN 15,37 %.

Jak získat půjčku Citibank?

Podmínky získání půjčky

Půjčka je určena osobám ve věku od 18 let s pravidelným příjmem alespoň 15 000 Kč.

Splňuji Nesplňuji, chci podobnou půjčku


Spokojení klienti

“Při porovnávámí možností půjček mi nejlépe vyšla právě společnost CitiBank. Jejich přístup byl seriózní a rychlý.” (zažádat o půjčku)

Luboš V.Luboš V. - Brno


“S přítelem jsme se přestěhovali do vlastního bytu. Na vybavení nám ale už nezbylo, a tak jsme si půjčili. CitiPůjčka od Citibank se nám zdála jako nejlepší volba.” (zažádat o půjčku)

Anna B.Anna B. - PrahaPůjčky od jiných poskytovatelů