zPůjčka.cz
Crediton Ferratum Provident Home Credit Profi Credit Citibank VitaCredit Hypoteční Banka

Kreditní karta Citi Classic

Kreditní limit: až 100 000 Kč, bezúročné období: až 55 dnů

O kreditní kartě Citi Classic

Kreditní karta (kreditka) Citi Classic je ideální řešení pro ty, kteří potřebují mít vždy k dispozici finanční prostředky. Jednoduše můžete pomocí karty nakupovat (příp. vybírat hotovost z bankomatu) a postupně peníze splácet dle vašich možností. Využívat ji můžete prakticky všude po celém světě. Princip fungování kreditních karet je velice jednoduchý: V obchodě platíte kreditkou Citi Classic, po platbě se vám začne počítat bezúročné období (až 55 dní). Během bezúročného období je možné peníze na kartu vrátit a neplatit žádné úroky. V opačném případě je možné splácet od 3,2% z dlužné částky, která vám zbývá na Citi Classic kartě doplatit.


Výhody kreditní karty Citi Classic

  • Bezúročného období - peníze k dispozici zcela bez úroků až na 55 dní
  • Vysoký kreditní limit - ve výši až čtyřnásobku své čisté měsíční mzdy
  • Citi Club slevy - slevy až 25 % na zboží a služby v rámci Citi Clubu
  • Žádné poplatky - vystavení a vedení kreditní karty je zcela zdarma
  • Mezinárodní kreditní karta - možnost platit v ČR i zahraničí
  • Dodatkové karty - až 3 dodatkové karty pro Vaše blízké

Žádost o kreditku Citi Classic

Zabere Vám to 1 minutu.


Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 30 000 Kč - doba trvání úvěru 1 rok - úroková sazba 23,99 % p.a. - výše měsíční splátky 2 836 Kč - vydání karty zdarma - poplatek za vedení karty 0 Kč/měsíc - celková splátka splatná spotřebitelem 34 040 Kč. RPSN 26,81 %.

Jak získat kreditní kartu Citi Classic?

Podmínky získání kreditní karty

Věk žadatele o kreditní kartu musí být vyšší než 21 let, žadatel musí být zaměstnán nebo podnikat - minimální čistý měsíční příjem ve výši 12 000 Kč.

Splňuji Nesplňuji, chci podobnou půjčku


Spokojení klienti

“Občas mi před výplatou chyběla hotovost a já si za vysoké úroky musel půjčovat. Kamarád mi poradil zřídit si kreditku Citi Classic. Bezúročné období 55 dní mi vždy vystačilo, tak jsem na úrocích nezaplatil ani korunu.” (zažádat o kreditní kartu)

Stanislav D.Stanislav D. - Praha


“Dříve jsem se kreditkám bránila, ale když jsem ale slyšela o kartě Citi Classic, kde neplatím žádné poplatky za vedení, řekla jsem si, proč to nevyzkoušet. Teď jsem ráda, kreditní karta mi dává jistotu finanční svobody.” (zažádat o kreditní kartu)

Marcela F.Marcela F. - ŠumperkPůjčky od jiných poskytovatelů