zPůjčka.cz
Crediton Ferratum Provident Home Credit Profi Credit Citibank VitaCredit Hypoteční Banka

Hypotéka Hypoteční banky

Výše hypotéky: od 300 000 Kč, doba splácení: 1 - 30 let

O hypotéce Hypoteční banky

Hypoteční banka je největším specialistou na hypotéky na českém trhu. Nabízí širokou škálu produktů pro fyzické osoby. Hypoteční banka působí na hypotečním trhu od roku 1991 a je součástí Československé obchodní banky, a. s. (ČSOB). Obchodní síť tvoří 26 poboček po celé republice. Nabízí celkem deset typů hypoték podle druhu vaší nemovitosti a dále speciální hypotéky s výhodami pro mladé lidi nebo absolventy VŠ. Výše úrokových sazeb hypoték záleží na délce splatnosti (1 – 30 let), pohybuje se průměrně od 3 do 4% (u tzv. americké hypotéky kolem 7%). Hypotéční banka nabízí i bezúčelový úvěr na cokoli - do stejné výše. Smlouvu lze vyřídit i přes internet pomocí online formuláře. Jako klientovi jiné banky nabízí Hypoteční banka možnost financování vaší jinde sjednané hypotéky s novým úvěrem. Pokud si chcete vzít hypotéku na nemovitost v zahraničí, je to možné v případě, že máte možnost ručit nemovitostí na území ČR.


Výhody hypotéky Hypoteční banky

  • Jednička na trhu - Hypoteční banka je jednička na trhu poskytování hypoték
  • Nejširší nabídka hypoték - mnoho kombinací, služeb a volitelných parametrů
  • Vyřízení přes internet - hypotéku si můžete vyřídit i přes internet
  • Pojištění hypotéhy - možnost pojištění schopnosti splácet
  • Fixace úrokové sazby - velký výběr fixace úrokové sazby hypotéky
  • Bezúčelová hypotéka - možnost sjednání americké hypotéky


Reprezentativní příklad: Celková výše úvěru 1 000 000 Kč - výše nemovitosti 2 000 000 Kč - doba trvání hypotéky 20 let - výše měsíční splátky 5 642 Kč při úroku 3,19 % p. a. (individuální řešení).

Jak získat hypotéku Hypoteční banky?

Podmínky získání hypotéky

Hypotéka je určena jak pro občany České republiky, tak i cizince s trvalým pobytem v České republice. Žadatelem mohou být až čtyři osoby, které představují dvě společné domácnosti. Dosažení pravidelného přímu 30 000,-Kč na domácnost (v případě 100% financovní) a nutnost ručit nemovitostí.

Splňuji Nesplňuji, chci podobnou půjčku


Spokojení klienti

“S manželem jsme už dlouho uvažovali o vlastním domečku, nakonec jsme sebrali odvahu a sjednali hypotéku u Hypoteční banky. Byl to správný krok a určitě toho nelitujeme!” (zažádat o hypoteku)

Libuš S.Libuš S. - Jindřichův Hradec


“Naskytla se mi možnost odkoupit družstevní byt, ale neměl jsem dostatek financí. Obrátil jsem se na Hypoteční banku, kde mi s financováním pomohli.” (zažádat o hypoteku)

David J.David J. - ŠternberkPůjčky od jiných poskytovatelů